İlk Amacımız Köpekleri Anlayabilmek

Ortak yazarlarından biri olduğum Köpekler ve İnsanları olarak Pet Haber Gazetesi’ne verdiğimiz röportaj. Coffee ve dostlarını özleyenlere..

köpekler ve insanları

Köpekler ve İnsanları yazarları olarak Pet Gazete ile samimi bir sohbet gerçekleştirdik. “İlk amacımız köpekleri anlayabilmek” başlığı ile yayınlanan bu sohbet için Pet Gazete’ye teşekkür ederiz.

İşte röportajımız:

1)      Sizleri biraz tanıyalım. Kaç kişisiniz?

Zeynep Bilgi: Altı yazarlı bir bloguz. Söyleşiye üç yazar olarak katılıyoruz: Başak Pirtini kimyager; halen doğal annelik üzerinde yoğunlaşmış toplumsal çalışmalar içinde. Neslihan Kazdal reklamcı; 15 sene uluslararası ajanslarda çalıştı, şu an astroloji üstünden danışmanlık yapıyor, deneyimlerini kişisel blogunda yazıyor. Ben ise, 13 yıl doğa koruma alanında profesyonel olarak çalıştıktan sonra 6 yıldır sakin bir yaşamın peşinde kırsalda yaşıyorum.

Dost ve Bilgi Diğer yazarlarımız Selcen Keskin mimar, Damla Akyıldız biyolog ve Hande Burdg müzisyen. Meslek ve uğraşılarda olduğu kadar coğrafi olarak da epey dağınığız. 6 yazar arasında aynı şehri paylaşan sadece iki kişi var. Ancak kısa zamanda aramızda önemli bağlar oluştu, üstelik bir kısmımız henüz birbirini hiç görmeden.

2) Köpekler ve İnsanları adlı blogu kim kurdu?

Zeynep Bilgi: Köpekler ve…

View original post 1.088 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s