Teknede Çocuklu/Aboard With Kids II

Ömer ve Elif’in maceraları gelişerek devam ediyor. Bir kere Ömer bir ‘abi’lik olayına sardı. ‘Elif su iç’ ‘Elif bak bu at’ ‘Elif o benim bordum!!!!’ Elif Elif Elif…

Elif’te durum ise yarı hayranlık yarı utangaçlık arası ‘abi’ler seyrinde. Elif denizden çıkıp Ömer denizde kalırsa arkadan sağ işaret parmak havada ‘a-biii’ diye Ömer’i gösterme, Ömer hareketli oğlan modeli koşup koşup sahildeki şezlonglara balıklama atladığında aynen hiç korkusuz sualsız Elif de pat küt pat küt hoooo diyerek yan şezlongda. Bir de beraber şarkı söyleme halleri var ki..Elif’in sessiz direnişe geçtiği miymiymiy vızırdanmalarına karşılık birden yağmur yağıyor seller akıyor nakaratlarıyla Ömer tekrar tekrar aynı şarkıyı söylemeye başlayınca Elif de ‘aaaa, yaaa, ayayaaay’ diye şarkıya katılıyor. Sonra bir bakıyoruz onlarla birlikte hop bütün tekne bir yağmur şarkısı tutturmuş gidiyoruz!

Bu seyirlerine doyamadığımız komik ikilinin dünkü maceralarından birkaç kare.

İlkinde Ömer oyuncak dergisini okuyarak(!) Elif’e ‘bak Elif!’ diye büyük bir ciddiyetle arabalarını anlatıyor. Arada Elif sağ işaret parmağıyla ‘aaa’ diye birşey gösterdiğinde Ömer ‘Hayır Elif, o değil’ diye düzeltiyor.

Diğerinde küçük denizci Ömer direğe çekilirken Elif aşağıda ona hayran hayran bakıp bakıp el sallıyor.

Ve kamarada uykudan önce filmle ‘grande finale’. Elif’in kafa düşüp uyuyakalınca ayaklı alarm Ömer hemen yukarı sesleniyor ‘anneeee, Elif uyudu!’

4 Replies to “Teknede Çocuklu/Aboard With Kids II”

  1. ahahha Lesliyan ustten 7. resme bittim, o dudaklarin hali ne?? Isirirlar haberi yok galiba! Bi de o hareket Omer`e mi yapilmis anlayamadim hahahh:)

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s