Heyecanlıyım…

…çünkü ne zamandır yapmak istediğim birşey için ilk adımı attım. Bir blog adresi aldım ve yazmaya başladım. Burdan dünyaya ilk defa sesleniyorum. Ses ver dünya!

Bir gündemim yok, kategorim yok, etiketim yok – henüz. Zamana bırakıyorum. Şu an elimdeki en önemli, en gani değer bu. Zaman. 15 sene durmadan, aralıksız çalışırken bulamadığım, yaratamadığım zaman şimdi ve burada, tamamen benim avucumda.

İşi bırakalı ne kadar oldu? Yaklaşık 6 ay. Bu sürede neler yaptım? Hmmm…Oldukça etkisinde kalınan uzun bir Afrika seyahati, yoga ve meditasyon, hayvan barınaklarına yardım ve bu sayede sahiplendiğimiz köpeğimiz Coffee, gece hayatına dönüş, gündüz hayatına dönüş, güzel uyku, güzel beslenme, müze, sergi, etkinlik babında geçmişte kaçan balıkların acısını çıkarma, ev, eş, aile, arkadaşlar, çocuklar, köpekler, kedilerle keyifli kahkahalı günler geceler sohbetler yemeler içmeler, işten ayrılmamla mesleğim reklamcılığı bırakmaya karar verişim, başka neler yapabilirim arayışları, bunun kaşıntıları, beyin fırtınaları…Süreci devam ettiriyorum. Henüz çok erken. Yapacak, düşünecek, belki de yazacak  çok şey var.

İşte bu yüzden heyecanlıyım, bu yüzden burdayım…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s